Pierwszy mecz towarzyski po wyjściu na boisko

KS Konstancin 7:5 MKS Piaseczno

Rocznik 2009 Klubu Sportowego Konstancin dnia 7 kwietnia 2018r. rozegrał towarzyskie spotkanie z zespołem MKSu Piaseczno. Mecz odbył się w bardzo przyjemnych warunkach atmosferycznych, co wpłynęło również na ogólną atmosferę panującą na stadionie. Licznie zgromadzeni kibice obserwowali poczynania piłkarzy z sekcji  U-9 KSu.

Na początku spotkania to drużyna gości dyktowała warunki. Jednak wraz z uciekającymi minutami to Konstancin przejmował inicjatywę. Dwie ostatnie kwarty zdecydowanie należały do gospodarzy. Tak jak wiemy wynik w takich grupach wiekowych nie ma większego znaczenia ale za to w pełni może satysfakcjonować forma prezentowana przez zawodników rocznika 2009. Widać, że chłopcy podczas okresu zimowego poprawili umiejętności techniczne jak i lepiej czują się przy piłce na małych przestrzeniach. Zauważalnym elementem było szukanie adresata podania przed kopnięciem piłki, coraz mniej przypadkowości w rozgrywaniu akcji, a więcej podejmowanych dobrych decyzji. Grupa coraz lepiej operuje piłką przy tym potrafi pilnować ustawienia.

Podsumowując to spotkanie można powiedzieć: Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój. (TT)

Wydarzenia meczu:

8'    0:1

10'  0:2

12'  1:2   M.Cieślak (as.M.Kamiński)

15'  1:3

-------------------------------------------------

19'  1:4

28'  2:4   K.Kucicki (as.V.Hansen)

40'  3:4   M.Kamiński

43'  4:4   M.Cieślak

45'  5:4   K.Kucicki (as.I.Lewandowski)

--------------------------------------------------

48'  5:5

56'  6:5   K.Kucicki (as.M.Kamiński)

59'  7:5   M.Kamiński (as.M.Warda)